Basında Biz

Gönüllerin Sultanı Gönül Kahvesi

İşletmeciliğini Cihan Gökçe’nin yaptığı, henüz 9 aydır hizmet veriyor olmasına rağmen İzmitlilerin vazgeçilmezi haline gelen kahve dükkanı ‘’Gönül Kahvesi’’ bu kez ikinci şubesini 21 Ocak’ta 41 Burada AVM’de açıyor.

Yürüyüş yolu üzerinde bulunan Gönül Kahvesi sadece kahve çeşitleriyle değil, kahvaltı tabağı,börek çeşitleri, sandviç çeşitleri ve tatlı çeşitleri ile de en iyi hizmeti sunmakta. Sabah 09.00’da açılıp akşam 24.00’da kapanan kafede 8 personel çalışmakta.

"KENDİMİZE AİT PATENTLİ İÇECEKLERİMİZ VAR"

Kahve sektörü üzerinde bir çok ödüle sahip bir firma olan Gönül Kahvesi’nin kendine ait patentli içeceklerini İzmitlilere sunan Gökçe’’ Biz Türk Kahvesini bile farklı yöntemlerle hazırlıyoruz. Bizim kahvemizde 7 farklı kahve çekirdeği bulunuyor aynı zamanda kullandığımız makineler ve pişirme yöntemlerimizde diğerlerinden farklı olduğu için adına Gönül Harmanı diyoruz’’ dedi.

 ‘’MARKA YÜZÜ TÜRKAN ŞORAY’’

Gönül Kahvesi’nin marka yüzünün Türkan Şoray olduğunu söyleyen Gökçe,’’ Her Gönül Kahvesi şubesinde Sultan isimli bir köşe vardır. Türkan Şoray şube açılışlarına geldiğinde o köşede ağırlanır ve kahve içer. Bizde 41 Burada şubemizin açılışına çağırmayı düşünüyoruz’’ dedi. İki katlı ve bir dış mekanı olan kafede doğum günü organizasyonları da yapılıyor.

KAYNAK

Fotoğraf Galerisi